חמשת הסיבות העיקריות שבגללן אנשים לא מרוויחים בעבודה מהבית

רבים מהיזמים שמנסים לבנות עסק שמבוסס על עבודה מהבית ו/או מבקשים להרוויח כסף באינטרנט נכשלים במשימה. הסיבה אינה נעוצה דווקא בעובדה שזו עבודה קשה…

על פני השנים מצאתי שעבודה מהבית מחייבת מבעל העסק התמודדויות, איכויות ותכונות אופי שמייחדות עסק שמנוהל מהבית. הפעם אני בוחר להציג בפניכם את חמשת הסיבות הנפוצות שבגללן רוב האנשים לא מצליחים בעסק של יזמות בעבודה מהבית בכלל ובאינטרנט בפרט.

לכל מי שנמצא בתחילת דרכו כיזם אינטרנטי, כתבנו את המדריך "עשה ואל תעשה" – 12 כללי זהב ליזמי אונליין מתחילים. המדריך עומד לרשותכם בחינם בעסקים באינטרנט ואתם מוזמנים להוריד אותו כבר עכשיו.

5 טעויות נפוצות שכדאי להימנע מהן בעבודה מהבית

1 – תוצאות מיידיות.

הרבה אנשים חושבים שניתן לעשות כסף באינטרנט במהירות. אכן ניתן לעשות כסף באינטרנט במהירות יחסית, אבל הדגש הוא על המילה "יחסית". עסק באינטרנט בעבודה מהבית, כמו כל עסק בעולם שמחוץ לאינטרנט, הוא משהו שצריך לבנות ולטפח לפני שמתחילים לראות ממנו כסף. בעסק שבעולם הפיסי (בניגוד לוירטואלי) לוקח כחמש שנים כדי לבסס הצלחה עסקית. באינטרנט, התהליך הוא מהיר הרבה יותר. אך עדיין חשוב לזכור שזהו תהליך רב שלבי שלוקח זמן.
המפתח לפתרון הוא: פתחו לעצמכם סבלנות.

2 – עצלנות וחוסר רצון לעבוד קשה.

באינטרנט, אפשר להרוויח כסף בקלות יחסית, שוב הדגש כאן הוא על המילה "יחסית". אבל אין שום סיבה שתרוויחו כסף אם לא תשקיעו. גם באינטרנט, בדיוק כמו בעולם הפיזי, בשביל תוצאות צריך לעבוד. צריך ליצור ערך לגולשים, צריך לכתוב תוכן רלוונטי לאתר, לבנות קשר אמין וארוך טווח עם המנויים, לקדם את האתר ולהפנות תנועה אליו, ועוד.
המפתח לפיתרון הוא: ניהול זמן ועבודה שיטתית שיובילו אתכם למטרה.

3 – לוותר מהר מדי.

כפי שהסברתי בסיבה הראשונה, בניית עסקים לעבודה מהבית ובייחוד עסקים באינטרנט דורשים זמן לבניה וביסוס. מילות המפתח היא סבלנות והתמדה. התמדה היא התכונה החשובה ביותר. בלעדיה יהיה לכם קשה מאוד להרוויח כסף באינטרנט.
המפתח לפתרון הוא: למדו לפתח התמדה.

4 – הולכים לאיבוד בים של מידע

רבים מאלו המבקשים להיות ליזמים ולבנות עסק המבוסס על עבודה מהבית פשוט לא יודעים מאיפה להתחיל. האינטרנט מוצף במידע, ועומס המידע לעיתים קרובות מבלבל. עומס המידע יכול להוביל לשיתוק. המשמעות של שיתוק היא שלא עושים שום דבר ובלי לפעול לא נוכל גם להרוויח.
המפתח לפתרון הוא: מיפוי המידע הנחוץ והרלוונטי בעבורכם בנקודת הזמן הנוכחית.
(המדריך "עשה ואל תעשה" – 12 כללי זהב ליזמי אונליין מתחילים שעומד לרשותכם בחינם בעסקים באינטרנט.יסייע לכם ביצירת הבנה בסיסית).

5 – יותר מדי שיטות

יש אין ספור דרכים להרוויח כסף באינטרנט. אחת הבעיות הנפוצות היא כאשר אנשים מנסים ליישם כל שיטה המבטיחה רווח בה הם נתקלים. קחו לדוגמה אדם שהחליט לעבוד בשש או שבע עבודות שונות. לכולנו ברור שזה בלתי אפשרי. מרוב אפשרויות ושיטות לא רואים את היער או בשפה פשוטה, מרוב עושר השיטות השונות שאנשים מנסים ליישם, הם מאבדים את המיקוד ונוצרת תחושה שהם משקיעים את מלא המאמץ באפס תוצאות.
המפתח לפתרון הוא: מיקוד ובהירות יובילו אתכם להצלחה!

אפשר וכדאי להימנע מחמשת הטעויות שהצגתי, זה יקצר את הדרך שלכם לעשיית כסף באינטרנט ויבנה לכם עסק לעבודה מהבית שיתגמל אתכם לאורך שנים.
רוצים להתחיל אבל לא יודעים איפה?
יש לכם רעיון ואתם לא יודעים איך ליישם אותו?
אתם מרגישים שאיבדתם ריכוז ואתם מבולבלים מעודף מידע?
יתכן שסיעור מוחות ממוקד יאפשר לכם לצאת לדרך בפשטות. בדקו אם זה מתאים לכם.

מאמרים נוספים בנושא עבודה מהבית שיכולים לעניין אותך:
[catlist=1]

נובמבר 5, 2009 ע"י  
מאמר בקטגוריות עבודה מהבית

  • Advertisement

תגובות

תגובה אחת to “חמשת הסיבות העיקריות שבגללן אנשים לא מרוויחים בעבודה מהבית”
  1. מצטרף בפול פאוור לסיבה מס 5 לאי הצלחה
    מיקוד! חוסר מיקוד או מיקוד הם שיקבעו אם תגיע להצלחה !!!

    בהצלחה