4 טיפים לשימוש יעיל בגוגל אדסנס

גוגל אדסנס היא אחת הדרכים הכי נוחות, אמינות ורווחיות לעשיית כסף באינטרנט.

כמות הרווחים שאתה מקבל מגוגל אדסנס תלוי לגמרי בך וביכולות שלך. הינה כמה טיפים שיעזרו לך לייעל את השימוש שלך בגוגל אדסנס:

1 – השתמש בערוצים: ערוצים עוזרים לכם לחקור יותר טוב את תוצאות ההקלקות על פרסומות האדסנס שלכם. אתם יכולים להשתמש בשמות שונים לכל דף באתר שלכם כדי לראות אילו פרסומות ודפים מניבים את ההכנסות הטובות ביותר ואילו מהם מספקים תוצאות פחות טובות.

2 – עיצוב ומיקום המודעה: תבנית, גודל וצבע הם שלושת מאפייני המפתח שעליכם אתם יכולים בקלות לשלוט ולעצב בהתאמה לאתר שלכם כדי שהפרסומת לא תיראה כפרסומת.
אתה יכול לעצב את הפרסומת שתבלוט החוצה מהטקסט ותיראה יותר לעין אבל תמיד מומלץ לעצב אותה כחלק מתוכן האתר, אנשים לא אוהבים פרסומות, הם אוהבים להתעלם מהם. כאשר פרסומת של גוגל אדסנס תבלוט החוצה מתוכן האתר שלכם, אנשים אולי יראו אותה אבל לא ילחצו עליה אלא התעלמו ממנה. לכן מומלץ לשלב אותה באתר שלכם לפי המיקום, גודל והצבע בהתאמה לאתר שלכם ולגרום למודעה להיראות כחלק מתוכן האתר וזה יניב לכם יותר הקלקות והכנסות.

3 – תוכן איכותי: ככל שהתוכן באתר שלכם יהיה איכותי יותר, אותם קוראים יחזרו לקרוא עוד באתר שלכם ואף יגיעו יותר קוראים חדשים. לא רק שתוכן איכותי יקדם אתכם במנועי החיפוש ויביא לכם יותר אנשים וסיכויים גדולים יותר ליותר הקלקות אלא גם הפרסומות באתר שלכם יהיו שוות יותר מאתרים הממוקמים נמוך יותר במנועי החיפוש.
גוגל אוהבים ל"צ'פר" אתרים עם תוכן איכותי, אתרים עם תוכן איכותי ומקורי רב מדורגים גבוה יותר במנוע החיפוש של גוגל לנישה מסוימת ולכן אתרים שממוקמים גבוה יותר לנישה מסוימת יקבלו יותר כסף על אותה פרסומת מאתרים אחרים מאותה הנישה המדורגים נמוך יותר במנוע החיפוש.

4 – שימוש במודעות אדסנס בכל הדפים באתרכם: מכיוון שאנשים יוכלו להגיע לדפים שונים באתרכם זה רק יהיה חכם אם בכל דף באתרכם ישולבו מודעות אדסנס לשימוש יעיל בתוכנית.

ינואר 23, 2011 ע"י  
מאמר בקטגוריות הכנסה נוספת

תוכניות שותפים חדשות

מה חדש בתוכניות שותפים בארץ ובחו"ל

תוכנית השותפים המוכרת שותפים.נט סגרה את שעריה.
הסיבות לא משנות.
את הפער מיהרה למלא תוכנית השותפים ClickOn.
ואם אתייחס לכמות המיילים השבועית שאני מקבל מהם על תוכניות חדשות המצטרפות ניתן לומר בוודאות שהם הולכים ומתרחבים מיום ליום.

עוד ועוד חברות מצטרפות ל ClickOn בקמפיינים חדשים.
נראה שגם בארץ הבינו את הכוח של תוכניות השותפים והתועלת של החברה / יצרן לתגמל את אנשים שעושים בעבורם את עבודת השיווק.

בנק נוסף לתוכניות שותפים שהצטרפתי לאחרונה הוא PayDotCom ובו מבחר תוכניות שותפים ומוצרים מכל הקטגוריות: שיווק ואינטרנט, לבית, לעסקים ועוד….
האתר מספק אמצעי פרסום מתקדמים כולל וויג'יט להתקנה בבלוג עם מודעות מתחלפות.
הכול מלווה בהסברים מלאים וממשק משתמש נוח ופשוט.

עוד חדש בשוק תוכניות השותפים היא התוכנית Smowtion
Smowtion היא למעשה יותר מתחרה לגוגל אדסנס מאשר תוכנית שותפים רגילה.
Smowtion מאפשרת לבעלי אתרים למכור שטחי פרסום באתר שלהם למפרסמים, כאשר הפרסומות מותאמות לתוכן האתר. אתם קובעים את גודל הבאנר, מציבים את הקוד באתר ואילו Smowtion יציבו את הבאנרים שלהם בשטח שהוקצה. כל הקלקה על הבאנר באתר שלכם מזכה אתכם בכסף.
בנוסף, גיוס שותפים נוספים לתוכנית ישלם לכם 5% על הרווחים של כל שותף שצרפתם.
בסופו של עניין זה יכול להצטבר לסכום נחמד ביותר.

עוד תוכנית המתגמלת על שימוש בשטחי פרסום היא סקינדו, גם כאן אתם יכולים להקצות שטחים באתר שלכם בכדי שיניבו לכם כסף או לחלופין לפרסם באנרים במחיר סביר באתרי השותפים של סקינדו.
כמובן שאתם יכולים גם להיות מפיצי בשורה, ליהנות מהיתרונות של שותפים מפיצים ולקבל תגמול בעבור כל שותף שצרפתם לסקינדו.

אם אתם בעלי אתרים: אתם יכולים ליהנות הן מהשכרת השטחים והן מתוכנית השותפים.
אם אין לכם אתר: אתם יכולים ליהנות מהפצת הבשורה (וגם, לחשוב ברצינות על לבנות לעצמכם אתר)
כך או אחרת, יש כאן אפשרות אמיתית ליצור הכנסה נוספת.

מאמרים נוספים בנושא הכנסה נוספת שיכולים לעניין אותך:
[catlist=15]נובמבר 16, 2009 ע"י  
מאמר בקטגוריות הכנסה נוספת, תוכניות שותפים

כיצד מסייע בלוג לשדרג את התחביב

הבשורה: גם אתם יכולים ליצור הכנסה נוספת מהתחביב שלכם

מעטים, ממש מעטים האנשים שאין להם תחביב. ואם אין להם תחביב. פעם בטוח היה להם.
בלוג תחביב הפך להיות תופעה נפוצה מאוד בארצות הברית, בשנים האחרונות הוא עושה עלייה כמו כל תופעה טובה אלא שאין לו מספיק יחסי ציבור. אז החלטתי להתגייס לטובת בלוג תחביב ולקדם אותו בישראל. למה? כי זה טוב לכולנו.

בלוג תחביב קורץ לי כי…

בילדותי פקדתי כמעט כל חוג שקשור ביצירה: פיסול, אריגה, ציור , יו ניים איט…
בגיל 12, פגשתי את החומר המדהים הזה – פימו. התחלתי לשחק איתו בבית ולמדתי לעשות זרי פרחים כמעט אמיתיים מפימו. את הפרחים הדבקתי על סיכות שיער או סיכות לבגדים, שזרתי בסלסלות קטנות והדבקתי מגנטים, קישטתי כרטיסי ברכה וארזתי עם צלופן ועוד. יום אחד גיליתי בחדר מלאי לא קטן של פרחי פימו. הכנסתי את המלאי הזה לילקוט ואחרי הלימודים, צעדתי לחנות הפופ השכונתית. פניתי לבעל החנות והצעתי לו שימכור את התוצרת הקטנה שלי.
היום אני מבינה שאת דרכי כיזמת התחלתי כבר אז. לא תאמינו אבל רק העובדה שילדה בת 12 הגיעה להציע לו מוצרים תוצרת יד למכירה, גרמה לבעל החנות להציב את הפריטים שלי על הסטנד ליד הקופה ולשלם לי על כל פריט שנמכר. ונחשו מה? הם נמכרו. אמנם בפרוטות, אבל נמכרו.

למה אני מספרת לכם את הסיפור הזה?

כי ישנם מיליוני אנשים שיש להם פוטנציאל בלתי ממומש ליצירת הכנסה מהתחביבים שלהם.
ישנו תחביב שהתוצר שלו מוחשי או לחילופין שהתוצר שלו בחזקת קניין רוחני: ידע שנצבר תודות לעיסוק ולניסיון.
אנשים רבים הופכים למומחים בתחום התחביב שלהם רק שהם מעולם לא עצרו לרגע כדי לחלוק את המומחיות והניסיון שלהם, אונליין, עם אנשים אחרים.

איך תהפכו את התחביב שלכם לערוץ הכנסה נוספת ?

פתחו בלוג. שתפו את העולם במומחיות ובידע שלכם.
תחשבו על זה לרגע: ישנם המוני אנשים שהיו רוצים לדעת את מה שאתם כבר יודעים, שהיו רוצים ללמוד איך להתמקצע בתחביב המשותף לכם ולהם, שמחפשים מידע שיש לכם.

מכונת הכסף לא תתחיל להזרים לכם מזומנים מהשבוע הראשון אבל עם הזמן, כאשר הבלוג שלכם יהיה מוקד עלייה לרגל, התנועה אליו תגדל, ורשימת המנויים שלכם תהיה מכובדת, – תוכלו להיות במה מבוקשת של פרסום באינטרנט, להשכיר שטחי פרסום בבלוג שלכם, לקדם תוכניות שותפים ולקדם פעילויות שלכם בתשלום.

קבלו את היתרונות שבפתיחת בלוג אודות התחביב שלכם:

יש לכם נישה מוכנה מראש
כל בעלי המקצוע שעוסקים בשיווק באינטרנט מסכימים פה אחד – יש לבחור נישה שיש לנו תשוקה כלשהי כלפיה. תחביב הוא משהו שאתם כבר אוהבים מספיק כדי לעשות אותו בזמנכם הפנוי כלומר, יש לכם תשוקה כלפיו. נראה אם כך שזה המקום המושלם להתחיל ממנו.

יש לכם פוסטים מוכנים מראש

בוודאי כבר השקעתם בעבר זמן, מאמצים ואולי גם כסף בתחביב שלכם. יכול להיות שכבר נתתם תשובות לשאלות שקשורות בתחביב שלכם או הראיתם / לימדתם אחרים איך להשתלב בו. במילים אחרות, בין אם הם כתובים ובין אם הם עדיין פזורים לכם בראש יש לכם בוודאי עשרות פוסטים מוכנים מראש בראש. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות מעט זמן ולכתוב אותם (או להקליט אותם, או לצלם אותם. מה שכיף לכם ! ).

הזדמנויות לתוכניות שותפים מוכנות מראש
לרוב התחביבים יש ספרים, ירחונים, ציוד או מוצרים / שירותים אחרים שקשורים בו. קרוב לוודאי שכבר השקעתם משהו באחד מהדברים האלה וגיבשתם לעצמכם דעה אישית על סמך הניסיון לגבי הערך שלהם. במילים אחרות, יש לכם כבר המלצות מוכנות מראש לגבי מוצרים / ספרים / שירותים מסוימים. הביקורת שלכם יכולה ליצר לכם הכנסה נוספת מעצם זה שתעזרו לאחרים לבחור את הבחירה הנכונה בעבורם ועל הדרך תקדמו את הפריט המדובר.

הזרמת אנרגיה חדשה לתחביב שלכם
השיתוף באמצעות הבלוג עשוי לגרום לכם להיות עוד יותר מעורבים במה שאתם כבר אוהבים ונלהבים. אתם אפילו עשויים למצוא עצמכם חוזרים לעשות משהו שכבר הפסקתם לעשות. חווית הבלוגינג עצמה מייצרת סוג של אנרגיה שמוסיפה עוד מידה של כיף לתחביב שלכם.

לא נדרשת מומחיות
אז מה אם אתם חדשים ברשת? אין בעיה. רק הקפידו להיות כנים ואמיתיים ביחס למה שאתם מספרים לעולם והזמינו אחרים להצטרף אליכם למסע. שתפו את העולם במה שאתם עושים. אם תכתבו עם רגש ותהיו אמיתיים – מהר מאוד תוכלו לעורר השראה אצל אנשים רבים ולהיות מודל בעצמכם.

אם לעולם לא תעשו כסף, זה בסדר – זה רק תחביב

נכון, כל הפוסט הזה מדבר על יצירת הכנסה נוספת מהתחביב לכם ונכון, רבים לא יעשו כסף גדול מהבלוג שלהם. האתר / בלוג הזה (עסקים ברשת.קום) התחיל ליצר לנו הכנסה נוספת שמגיעה בשלב זה כזרזיף קטן שאינו ממלא לנו (עדיין) את הארנקים. אבל! אין סיכוי שנעזוב אותו כי מעבר לעובדה ששיווק באינטרנט הוא תחום ההתמחות שלנו, שיווק באינטרנט פשוט מעניין אותנו. אנחנו אוהבים טכנולוגיה, אוהבים חידושים, מרותקים מהמגמות בעולם, ואוהבים להביא את זה לכולם.
זה היופי שבבלוג תחביב – יהיה לכם כל כך הרבה כיף עד שתהיו מוכנים להמתין בסבלנות לרווחים.

בואו נסכם את זה ככה:

יש לכם תחביב ? למה אתם מחכים ? פתחו בלוג ויצרו ממנו הכנסה נוספת. אין לכם שום דבר להפסיד.

יש לכם תחביב ופתחתם בלוג? שתפו אותנו בחוויות שלכם באמצעות התגובות כאן למטה.

מאמרים נוספים בנושא הכנסה נוספת שיכולים לעניין אותך:
[catlist=15]

ספטמבר 21, 2009 ע"י  
מאמר בקטגוריות הכנסה נוספת

ההבדלים בין אנשים שנוגעים בהצלחה לבין אנשים רגילים

עד כמה אתם נחושים להצליח?

השתתפות בסדנת סופשבוע עם טוני רובינס עולה יותר מ- 2000$
לכן, כשפגשנו את הראיון שערך טוני רובינס עם פרנק קרן וג'ון רייס באינטרנט, הבנו שגם לך מגיע ליהנות ממנו בחינם.

בשנים האחרונות הכרנו המון אנשים שרצו… אבל…. תמיד היה שם משהו שהשלים את המשפט שהתחיל במילה אבל.

אז מה איתך?

עד כמה ההחלטה ליצור לעצמך ערוצי הכנסה נוספת, ליצור הכנסה פאסיבית משמעותית, להגיע לחופש כלכלי – נחושה וברורה לך מידי יום ביום?

האם מוכר לך מצב שבו נדלקת על רעיון, רכשת מידע והכשרה ואז הספרים והקלטות שרכשת מעלים אבק על המדף?

האם הבנת אי פעם שיש בך רצון אמיתי ליצור הכנסה נוספת ואז עם הקושי הראשון נעצרת?

לא נעים לנו להודות אבל המצליחנים לא ייענו על אף אחת מהשאלות האלו בחיוב.

את התשובה לשאלה: מה מבדיל את המצליחנים מהאנשים הרגילים, אנחנו מזמינים אותך לגלות בראיון שערך טוני רובינס (מחבר הספר "להעיר את הענק שבפנים" שהוא ספר חובה בשני כרכים) עם שני יזמי אינטרנט מצליחים ביותר, פרנק קרן וג 'ון רייס.
שניהם מולטי מיליונרים שעשו את הונם על ידי מכירת מוצרים באינטרנט.

מכנה משותף מעניין של השניים הוא, שלשניהם לא היה שום חינוך פורמאלי, אף אחד מהם לא סיים את לימודיו במכללה ושניהם הפכו מחסרי כל למיליונרים באמצעות האינטרנט והם עדיין ממשיכים לשגשג בכלכלה של היום.

מטרת הראיון הזה היא לחשוף את התכונות המשותפות לאנשים מצליחים ולגלות את התכונות שגורמות להם לצאת לפעולה אקטיבית למען יצירת הכנסה נוספת לעצמם.

כפי שתראו, הפתרון באמת די פשוט וזמין לכולנו.

פנו לעצמכם 38 דקות ורשמו לפניכם את התכונות החשובות שעולות בראיון.

צפייה מהנה.

מאמרים נוספים בנושא הכנסה נוספת שיכולים לעניין אותך:
[catlist=15]

אוגוסט 31, 2009 ע"י  
מאמר בקטגוריות הכנסה נוספת

  • Advertisement